Yeşilay Cemiyeti VAN Şube Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri İl Milli Eğitim Müdürümüz Kıyasettin Kırekini Makamında Ziyaret Ettiler.
![Yeşilay Cemiyeti VAN Şube Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri İl Milli Eğitim Müdürümüz Kıyasettin Kırekini Makamında Ziyaret Ettiler.](/meb_iys_dosyalar/2015_03/k_04154126_img_6567.jpg)
Yeşilay Cemiyeti VAN Şube Başkanı Yrd. Doç. Dr. Rahmi Tekin, yönetim kurulu üyeleri Doç. Dr. Bünyamin Sertoğullarından, Av. A. Hüsrev Vural ve Öğretmen Turgut Gönül, 1-7 Mart tarihleri arasında kutlanan YEŞİLAY HAFTASI nedeniyle İl Milli Eğitim Müdürümüz Kıyasettin Kırekin i makamında ziyaret ettiler.
Yeşilay Cemiyeti VAN Şube Başkanı Yrd. Doç. Dr. Rahmi Tekin ve beraberindekiler Her yıl 1-7 Mart tarihleri arasında kutlanan YEŞİLAY HAFTASI sebebiyle topluma, aileye, bireye zararlı olan içki ve uyuşturucuların kullanımını eğitim yoluyla engellemeyi; bu şekilde farkındalık düzeyini artırmayı hedeflediklerini belirttiler.
Heyet, Yeşilay Haftası boyunca alkollü içkilerin, uyuşturucuların, sigaranın topluma ve sağlığa olan zararlarıyla ilgili bilgilendirmelerin milletimiz için yararlı olmasını temenni ettiklerini belirttiler.