VAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yatılı Bölge Ortaokulu ve Pansiyonlu İmam Hatip Ortaokulu Müdürleri Toplantısı
![Yatılı Bölge Ortaokulu ve Pansiyonlu İmam Hatip Ortaokulu Müdürleri Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2016_09/k_29122828_kapak.jpg)
İlimizde bulunan Yatılı Bölge Ortaokulu ve Pansiyonlu İmam Hatip Ortaokulu Müdürleri ve eğitim öğretimden sorumlu Müdür Yardımcıları ile 2016-2017 Eğitim-öğretim yılı ile ilgili
İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Şirin ATLI Başkanlığında ve İl Milli eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Şahin UÇKAN´ın katılımyla 29/09/2016 Perşembe günü saat 09:30´da İlimiz Çaldıran ilçesi Hafsa Hatun Kız Yatılı Bölge Ortaokulu Müdürlüğünde toplantı yapılmıştır.