VAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Van Valisi Mehmet Emin BİLMEZ'in Eşi Meral BİLMEZ'den İl Milli Eğitime Ziyaret

Van Valisi Mehmet Emin BİLMEZ'in Eşi Meral BİLMEZ'den İl Milli Eğitime Ziyaret

Van Valisi Mehmet Emin BİLMEZ'in eşi Meral BİLMEZ, Van İl Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etti.

Kurumun girişinde karşılanan Van Valisi Mehmet Emin BİLMEZ'in eşi Meral BİLMEZ, daha sonra İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Nuran ALTAN GÖL'ün makamına geçti.

Van'ın eğitiminde önemli çalışmalara imza atan ve yönetici anlamında tek bayan olması hasebiyle İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Nuran ALTAN GÖL'ü ziyaret ettiğini dile getiren Van Valisi Mehmet Emin BİLMEZ'in eşi Meral BİLMEZ, eğitime dair yapılan çalışmalar konusunda fikir alışverişinde bulundu.

Van'da yürütülen Gönül Elçileri oluşumu ile güzel buluşmalar gerçekleştirdiklerini, bu çalışmalar ile Van'da kadın yöneticilerin ve dinamiklerinin birlikte hareket etmesi, Van'ın temel sorunları konusunda fikir alışverişi yaparak faydalı çalışmaların ortaya çıkmasına vesile olduğunu belirten Van Valisi Mehmet Emin BİLMEZ'in eşi Meral BİLMEZ, eğitim konusunda da İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Nuran ALTAN GÖL ile bu manada güzel çalışmalar yapmayı hedeflediklerini dile getirdi.

Ziyaretten dolayı memnuniyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Nuran ALTAN GÖL, her alanda olduğu gibi eğitim konusunda da Van Valisi Mehmet Emin BİLMEZ'in eşi Meral BİLMEZ'in duyarlığının dile getirerek, sosyal ve kültürel anlamda güzel çalışmalar yaptığını söyledi.

Söz konusu ziyarette İl Milli Eğitim Müdür Vekili İsa ŞİPAL, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Osman AYŞİN, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Talat TOY ve İl Milli Eğitim Özel Kalem Müdüresi Hamiyet Aslan da hazır bulundu.

27-01-2020

Abdurrahman Gazi Mahallesi, İskele Caddesi, 65040 Tuşba / Van - 432 222 41 62 432 222 41 63 432 222 41 64 432 222 41 65 432 222 41 66 432 222 41 67

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.