VAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Van Özel Lokman Hekim Hastaneleri Tarafından ‘Kanser Haftası’ Etkinlikleri Çerçevesinde Bilinçlendirme Semineri Düzenlendi.

Van Özel Lokman Hekim Hastaneleri Tarafından ‘Kanser Haftası’ Etkinlikleri Çerçevesinde Bilinçlendirme Semineri Düzenlendi.

Van Özel Lokman Hekim Hastaneleri tarafından ‘Kanser Haftası’ etkinlikleri çerçevesinde bilinçlendirme semineri düzenlendi.

Seminere; İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Nuran Altan Göl, İl Milli Eğitim Şube Müdürü M. Şirin Atlı, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Yol, Halk Sağlığı İl Müdür Yardımcısı Uzman Dr. İzzet Çeleğen, Lokman Hekim Van Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Hanifi Yıldız, Lokman Hekim Van Hastanesi Müdür Yardımcısı Ferhat Çetinkaya, Öğretmenler ve vatandaşlar katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan Halk Sağlığı İl Müdür Yardımcısı Uzman Dr. İzzet Çeleğen, kanser hastalığı ve erken tedavinin önemine değindi. Daha sonra kürsüye çıkan Lokman Hekim Van Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Hanifi Yıldız, slayt eşliğinde vatandaşlara kanser hakkında önemli bilgilendirmede bulundu. Seminere katılan vatandaşlara yönelik yapılan çekilişte 15 kişiye de ücretsiz “Check-up” hediye edildi.

 

Seminerin ardından bir açıklamada bulunan Lokman Hekim Van Hastanesi Müdür Yardımcısı Ferhat Çetinkaya, Kanser Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen seminere vatandaşların gösterdiği yoğun ilginin kendilerini memnun ettiğini belirterek, “Kanser, günümüzün en önemli hastalıklarının başında geliyor. Bu kadar önemli bir konuda halkımız yoğun bir katılım sağladı. Lokman Hekim Hastaneleri olarak amacımız, halkımıza her zaman sağlık hizmetinin en iyisini verebilmektir. Bugünde bu kapsamda halkımıza önemli bilgiler sunduk. Ben seminerimize gösterilen ilgiden dolayı herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Seminere gösterilen ilginin kendilerini memnun ettiğini ifade eden Lokman Hekim Van ve Hayat Hastaneleri Kurum ve Halkla İlişkiler Sorumlusu İmren Taş, herkese teşekkür etti.

lokman hekim sunum nisan 2015lokman hekim sunum nisan 2015lokman hekim sunum nisan 2015lokman hekim sunum nisan 2015lokman hekim sunum nisan 2015lokman hekim sunum nisan 2015lokman hekim sunum nisan 2015

Abdurrahman Gazi Mahallesi, İskele Caddesi, 65040 Tuşba / Van - 432 222 41 62 432 222 41 63 432 222 41 64 432 222 41 65 432 222 41 66 432 222 41 67

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.