VAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Tuşba Kaymakamı Musa Sarı ve Tuşba İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhlis Ceylani, İl Milli Eğitim Müdürümüz Kıyasettin Kırekini Makamında Ziyaret Ettiler.
![Tuşba Kaymakamı Musa Sarı ve Tuşba İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhlis Ceylani, İl Milli Eğitim Müdürümüz Kıyasettin Kırekini Makamında Ziyaret Ettiler.](/meb_iys_dosyalar/2014_12/k_10114922_img_3340.jpg)
Tuşba Kaymakamı Musa Sarı ve Tuşba İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhlis Ceylani, İl Milli Eğitim Müdürümüz Kıyasettin Kırekin’i makamında ziyaret ettiler. Ziyarette; İskele YBO binasının faaliyete geçirilmesi, aynı alanda 6 derslikli İmam Hatip Ortaokulunun açılması için gerekli işlemlerin yapılması, 12 derslikli yeni bir ortaokul açılması ve Yavuz Selim Ortaokulunun öğrencilerinin bu okula nakledilmesi konuları görüşüldü.