VAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MÜDÜRÜMÜZ SN. NURETTİN ARAS'IN KURBAN BAYRAMI MESAJI

İL MÜDÜRÜMÜZ SN. NURETTİN ARAS'IN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.Bayram dostluğu, sevgiyi ve geleceği paylaşmaktır. Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı paylaşmaktır. Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz bir Kurban Bayramı olmasını hepimiz isteriz. Allah bu dileğimizi kabul etsin.

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj mesafeleri kapatır, gönülleri birleştirir. Kalbimiz nur, evimiz huzur dolar. Herkesin Kurban Bayramının bereketli olmasını diler, bayramda tüm yüreklerin sevinçle dolmasını, umutların gerçek olmasını Cenabı Allah'tan dilerim. Her daim birlik ve beraberlik içinde, huzur ve sevgi dolu bayramlar geçirmenizi diliyorum.

Allah çektiğiniz sıkıntılardan ve iyi niyetinizden haberdardır. İyi niyetle yola çıktığınızda elbet güzelliğe kavuşturur. Bu Kurban Bayramı'nda güzelliğe kavuşmanız dileğiyle iyi bayramlar dilerim.

Bu bayramda Gazze ve Filistin'deki kardeşlerimizi unutmayacağız. Dua ve çabalarımız ile onlara umut olacak, mazlumların her daim yanında olduğumuzu göstereceğiz. Birlik ve beraberliğimizi mübarek Kurban Bayramında yine dua ve çabalarımız ile pekiştireceğiz.

Sevgili öğrenciler, kıymetli öğretmenlerim, değerli veliler,

Sağlıklı, huzurlu, neşeli ve sohbetimizin bol, kalplerimizin bir, dualarımızın kabul olacağı bir bayram diliyorum. Kurban Bayramımızın ülkemize ve tüm İslam alemine barış, kardeşlik, sağlık ve refah getirmesini temenni ediyorum. Herkese iyi bayramlar.

 

                                                                                                                                                                                          MEHMET NURETTİN ARAS

                                                                                                                                                                                         İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ

 

15-06-2024

Abdurrahman Gazi Mahallesi, İskele Caddesi, 65040 Tuşba / Van - 432 222 41 62 432 222 41 63 432 222 41 64 432 222 41 65 432 222 41 66 432 222 41 67

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.