VAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MÜDÜRÜMÜZ SN. ARAS'IN ''RAMAZAN BAYRAMI'' MESAJI

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Mehmet Nurettin Aras'ın ''Ramazan Bayramı'' mesajı
İL MÜDÜRÜMÜZ SN. ARAS'IN ''RAMAZAN BAYRAMI'' MESAJI

Aklın ve bilimin gösterdiği hedefler doğrultusunda hareket ederek, milli ve manevi değerlerimizi özümsemiş , demokrasi ve insan haklarına saygılı, ülkesine sadakatle bağlı, sağlıklı ve mutlu bireyler yetiştirmek misyonuyla hedeflerimize doğru adım adım ilerlerken Ramazan ayını ugurlayıp birlikte İslam dininin iki büyük bayramının ilki olan Ramazan Bayramına ulaştık. 

Ramazan Bayramı hanelere, yüreklere mutlulukla geldi. Büyük küçük herkesin coşkuyla karşıladığı, milyonların tek yürek olduğu, kalplerin sıcacık attığı bu mübarek bayram gününde, camiamızın, öğretmenlerimizin, öğrencilerimizin, velilerimizin bayramını kutlarım. Ramazan Bayramı, bizler için bir araya gelinen, dayanışma ve sevginin doyunca paylaşıldığı bir zaman dilimidir. 

Kurumumuz ve şahsım adına, bu özel bayramın tüm sevinç ve mutluluklarını bütün ülkemizin sevinç ve mutlulukla yaşaması en büyük temennimdir. Sevdiklerimizle birlikte ülkece sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir bayram geçirmemiz dilegiyle Ramazan Bayramımız kutlu olsun.

      

                                                                                                                                                                                                MEHMET NURETTİN ARAS

                                                                                                                                                                                                   İl Milli Eğitim Müdürü

 

09-04-2024

Abdurrahman Gazi Mahallesi, İskele Caddesi, 65040 Tuşba / Van - 432 222 41 62 432 222 41 63 432 222 41 64 432 222 41 65 432 222 41 66 432 222 41 67

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.