VAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MÜDÜRÜMÜZ SN. ARAS'IN ''ARA TATİL VE BAYRAM'' MESAJI

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Mehmet Nurettin Aras'ın ''Ara Tatil'' ve ''Ramazan Bayramı'' mesajı
İL MÜDÜRÜMÜZ SN. ARAS'IN ''ARA TATİL VE BAYRAM'' MESAJI

Sevgili öğrencilerim; 2023-2024 eğitim öğretim yılı bayram tatiliyle birleşen ikinci dönem ara tatili bugün başlıyor. 9 günlük tatil sürecinde eğlenmek, dinlenmek, aileniz ve sevdiklerinizle vakit geçirmek en doğal hakkınız. Hem tatilinizi en iyi şekilde değerlendirmenizi hem de bayramda büyüklerinizi ziyaret etmenizi ve bayramın tadını çıkarmanızı temenni ediyorum. Şunu özellikle belirtmek istiyorum ki tatil sürecinde en keyifli ve öğretici aktivite olan kitap okumayı ihmal etmeyin. Bu dönemde güzel bir şekilde dinlenerek ve ilk günkü heyecanla okulunuza, öğretmen ve arkadaşlarınıza daha motive ve enerjik bir şekilde dönmenizi umuyorum.

Kıymetli meslektaşlarım; geleceğimizin teminatı evlatlarımızın emanetçisi, dokunduğu her yüreğe ilham veren, mukaddes bir mesleği yerine getiriyorsunuz. Bu dönemde göstermiş olduğunuz üstün çaba ve özverili çalışmalarınızdan dolayı sizlere minnetle teşekkür ediyorum. Bu eğitim öğretim yılının son dönemine zihnen ve bedenen dinlenmiş bir şekilde başlamanızı, tatilin ardından okulunuza ve çok sevdiğiniz öğrencilerinize kavuşmanızı temenni ediyorum.

Bu süreçte tüm öğrenci ve öğretmenlerimize sağlıklı, mutlu ve huzurlu tatiller diliyor, Ramazan Bayramınızı şimdiden kutluyorum.

                                                                                                                                                                                 MEHMET NURETTİN ARAS

                                                                                                                                                                                  İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ

 

05-04-2024

Abdurrahman Gazi Mahallesi, İskele Caddesi, 65040 Tuşba / Van - 432 222 41 62 432 222 41 63 432 222 41 64 432 222 41 65 432 222 41 66 432 222 41 67

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.