VAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL MÜDÜRÜMÜZ MEHMET NURETTİN ARAS BAŞKANLIĞINDA OKUL MÜDÜRLERİYLE TOPLANTI YAPILDI
İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Nurettin Aras başkanlığında, il müdürlüğümüz binasında okul müdürleriyle toplantı gerçekleştirildi.![İL MÜDÜRÜMÜZ MEHMET NURETTİN ARAS BAŞKANLIĞINDA OKUL MÜDÜRLERİYLE TOPLANTI YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2023_12/08170536_dsc_0002.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Nurettin Aras başkanlığında Van ili genelindeki Ortaöğretim, Mesleki Eğitim ve Din Öğretimi Genel Müdürlüğüne bağlı okulların müdürlerinin katılımı ile öğrencilerin okula devam - devamsızlık durumu ve devamsızlıkların azaltılması için yapılacak çalışmalar görüşüldü.