VAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Kıyasettin Kırekin’e anlamlı hediye

İl Müdürümüz Kıyasettin Kırekin’e anlamlı hediye

İl Milli Eğitim Müdürümüz Kıyasettin Kırekin, Van Özel Rehabilitasyon Merkezi öğretmen ve öğrencileri makamında kabul etti.

Okul Müdüresi Evin Şen, Rehber Öğretmeni Evrim Alkan, El Sanatları Hocası Mehtap Türkmenoğlu ve rehabilitasyon merkezi öğrencileri, sosyal etkinlik ve çevreye uyum anlamında İl Milli Eğitim Müdürlüğüne ziyaret gerçekleştirdi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Kıyasettin Kırekin’i ziyaret eden Van Özel Rehabilitasyon Merkezi öğretmen ve öğrencileri, mozaik taşlarından yapmış oldukları Mevlana amblemini taşıyan tabloyu takdim ettiler. 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Kıyasettin Kırekin’in yakından ilgilenerek sohbet ettiği öğrencilerin mutlulukları yüzlerine yansıdı.

Güzel çalışmalarından dolayı öğrencileri tebrik eden Kırekin, kurum olarak her zaman desteğe hazır olduklarını söyledi.

 230 öğrenci, 22 personelle 13 yıllık bir kurum olarak hizmet verdiklerini belirten Van Özel Rehabilitasyon Merkezi Müdüresi Evin Şen, öğrencilerin çevreye uyum ve sosyal etkinlik çerçevesinde kurumlara, sivil toplum örgütlerine vb. gibi kuruluşlara ziyaretlerde bulunduklarını belirtti.

07-03-201707-03-201707-03-201707-03-2017

Abdurrahman Gazi Mahallesi, İskele Caddesi, 65040 Tuşba / Van - 432 222 41 62 - 67

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.