VAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Hasan TEVKE'den Öğretmenlere Mesleki Eğitim Çalışma Programı Mesajı

İl Müdürümüz Hasan TEVKE'den Öğretmenlere Mesleki Eğitim Çalışma Programı Mesajı

24 Ağustos itibariyle başlayacak olan mesleki çalışma programları dolayısıyla İl Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Tevke, konuya ilişkin bir mesaj yayımlattı.

Her zaman olduğu gibi, bundan sonraki süreçte de öğretmenlerimize hayatın her alanında büyük görevler düştüğüne işaret eten Tevke, "Kıymetli Meslektaşlarım; Uzun bir aradan sonra sizlerle kavuşacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Kıymetli meslektaşlarım, 24 Ağustos'ta başlayacak olan mesleki çalışma programlarında her zamanki gibi bizlere çok büyük görevler düşmektedir.

31 Ağustos'ta başlayacak uzaktan eğitimle beraber 21 Eylül'de yüzyüze eğitime geçmeyi planlamaktayız. Bu süreçte öğrenci ve velilerimizin yanlarında olduğunuzu hissettirmeniz, onlara destek ve örnek olmanız sonucunda çok özlediğiniz yavrularınıza kavuşma heyecanını yüz yüze yaşayacaksınız. 

 Okullarımızda siz geliyorsunuz diye hazırlıklarımız başladı. Sizin ne kadar dikkat edeceğinizi bilsek de bir meslektaşınız olarak yine söylemekte fayda görüyorum. Maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymanız bizim için değerli olan siz değerli öğretmenlerimizi virüsten korumuş olacaktır. İnşallah okullarımızı birlikte açacağız. 

Sizlere Bakanımız Sayın Ziya Selçuk'un, Valimiz Sayın Mehmet Emin Bilmez'in selamlarını iletmek istiyorum. Sizlerin her zaman yanında olduklarını ifade ettiler. Bu duygu ve düşüncelerle hepinize başarılar diler, tekrar yeni eğitim ve öğretim yılının hayırlı olmasını temenni ederim.

Abdurrahman Gazi Mahallesi, İskele Caddesi, 65040 Tuşba / Van - 432 222 41 62 432 222 41 63 432 222 41 64 432 222 41 65 432 222 41 66 432 222 41 67

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.