VAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Tevke'den Yıl Sonu Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Tevke'den Yıl Sonu Mesajı

Van Maarif ailesi olarak öğrenci, öğretmen ve yöneticilerimizin gayretli çalışmaları, velilerimizin destekleri ile 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılını başarılı şekilde tamamladık. Emeği geçen yöneticilerimize, öğretmenlerimize, öğrencilerimize, velilerimize ve eğitim camiasında görev alan tüm personelimize özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.

 

Sevgili Öğrencilerimiz,

Yoğun çalışmalarla geçen bir yılı daha geride bırakırken dönem boyunca sergilediğiniz performansın geri bildirimi olan karnelerinizi aldınız. Öğrendiğiniz bilgilerin üstüne tatilde yeni bilgi ve beceriler ekleyerek öğrenme yolculuğunuzu geliştirmenizi tavsiye ediyorum. Sizlerden tatilde öncelikle dinlenmenizi, daha sonra da bol bol kitap okumanızı istiyor ve hepinize iyi tatiller diliyorum. Tatilde sizler için yaz kurslarımızı hazırladık.

   

Değerli meslektaşlarım,

Hep beraber yoğun çalışma temposu içinde başarılı bir eğitim öğretim yılı geçirdik. Sizlere dönem boyunca göstermiş olduğunuz özverili gayretlerinizden dolayı teşekkür ediyor; sağlıklı bir tatil dönemi geçirmenizi diliyorum.

 

Kıymetli velilerimiz,

Çocuklarımızın başarılarını sadece karne notlarından ibaret görmemeliyiz. Unutmamalıyız ki karne tek başına başarı göstergesi değildir. Çocuğunuza, onu suçlamadan eksiklerin nereden geldiğini tespit ederek yaklaşınız. Her bireyin başarılı olabileceği alanlar bulunduğunu ve bunların keşfedilebileceğini çocuğunuza anlatınız. Evlatlarınızla beraber sağlıklı ve mutlu bir tatil dönemi geçirmenizi temenni ediyorum.

 

İlimizde eğitimin her kademesinde daha iyiye ulaşmayı hedefliyor, bu bilinçle çalışmalarımıza yön veriyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün "Eğitimde hiçbir fert feda edilemez." sözüne istinaden her bir öğrencimiz bizim için ayrı bir değerdir. Yarınlarımızı emanet edeceğimiz nesillerimizi en iyi şekilde yetiştirmek için çalışıyoruz.

 

2021-2022 Eğitim Öğretim Yılını tamamladığımız bugünde; sevgili öğrencilerimize, değerli meslektaşlarıma ve kıymetli velilerimize sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yaz tatili diliyorum.

 

                                                                         Hasan TEVKE

                                                               Van İl Milli Eğitim Müdürü 

Abdurrahman Gazi Mahallesi, İskele Caddesi, 65040 Tuşba / Van - 432 222 41 62 432 222 41 63 432 222 41 64 432 222 41 65 432 222 41 66 432 222 41 67

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.