VAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Tevke’den Yıl Sonu Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Tevke’den Yıl Sonu Mesajı

2017-2018 eğitim ve öğretim yılı sonu itibariyle bir mesaj yayımlatan İl Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Tevke, Van ilinde sıkıntısız bir eğitim-öğretim yılı geçirdiklerini belirterek, öğrencilerin karnelerinin hayırlı olmasını diledi.

“Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı bugünün değil, geleceğin şartlarına hazırlamayı hedeflediğimiz için onların adına önemli ve güzel çalışmalara imza atıyoruz. Geleceğimiz olan çocuklarımızı sadece akademik başarı doğrultusunda değil iyiyi, doğruyu, güzeli öğreterek geleceğin Türkiye´sini inşa edecek bireyler olarak yetiştirmekte en önemli görev öğretmenlerimize düşmektedir.

Bu sebeple çalışmalarından dolayı okul yöneticilerine ve öğretmenlere bu kutsal mesleği sabırla ve büyük bir özveri ile yerine getirdikleri ve emekleri için teşekkür ediyorum. Sevgili Öğrenciler, Önümüzde uzun bir tatil süreci var. Bu tatil döneminde sizden beklentim,  tatili kendinizi geliştirme fırsatı olarak değerlendirmeniz ve gelecek yıla enerji ve umut dolu bir başlangıç yapmanızdır.

Karnesinde başarısız notları bulunan öğrencilerimizin üzülmemeleri ve tatil döneminde çalışmalarını sürdürerek eksikliklerini telafi edebileceklerini hatırlatmak isterim. Öğretmenlerimizi de güzel bir tatil diliyorum. Ayrıca yaklaşmakta olan Ramazan Bayramı´nın tüm öğrencilerimize velilerimize ve öğretmenlerimize hayırlı olmasını, sağlık mutluluk ve huzur içinde geçirmelerini Cenab-ı Allah´tan niyaz eder. İyi tatiller dilerim."

Abdurrahman Gazi Mahallesi, İskele Caddesi, 65040 Tuşba / Van - 432 222 41 62 432 222 41 63 432 222 41 64 432 222 41 65 432 222 41 66 432 222 41 67

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.