VAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HASAN TEVKE'DEN ARA TATİL MESAJI

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HASAN TEVKE'DEN ARA TATİL MESAJI

Sevgili Öğrencilerim,

Gayretli çalışmalarınızla yorulduğunuz bir dönemi daha tamamlamış bulunuyorsunuz. Ara tatilinizi spor yaparak, okuyarak, oynayarak, aile büyüklerinizi ziyaret ederek, sağlıkla ve neşe ile geçirmenizi temenni ediyorum.

Değerli Meslektaşlarım,

2021-2022 Eğitim-Öğretim yılının ikinci ara tatili başlıyor. Bu ara tatilde Millî Eğitim Bakanlığımızın hazırlamış olduğu "Öğretmen Bilişim Ağı"  (ÖBA) platformuna çevrimiçi olarak dilediğiniz yerden katılabilir ve seminer dönemini tamamlayabilirsiniz. Özverili çalışmalarınızdan ve emeklerinizden dolayı sizlere teşekkür ediyor, ailenizle ve sevdiklerinizle, sağlıkla, huzurla, mutlulukla geçireceğiniz bir tatil diliyorum.

Kıymetli Velilerim,

Bu süreçte sizler de çok emek sarf ettiniz, çocuklarınızın geleceği için biz eğitimcilere çok büyük destek oldunuz. Eğitim-öğretim döneminde okul - aile işbirliğinin en güzel örneğini sergileyen bütün velilerimize de canı gönülden teşekkür ediyoruz. Ayrıca biliyoruz ki, hayatın her alanında başarılı ve mutlu olmak için sadece beceri kazanmak yeterli olmamaktadır. Buna ek olarak erdem sahibi, merhametli, duyarlı ve değerlerine sahip çıkan bireyler yetiştirmek de gerekmektedir. Bu yüzden öğrencilerimizin manevi gelişimi de önemlidir. Ara tatilde çocuklarınızla kaliteli vakit geçirmeyi, oyunlar oynamayı, onları dinlemeyi, onlarla birlikte kitap okumayı ihmal etmeyiniz. Bu kısa tatili çocuklarınızla huzur ve mutluluk içerisinde geçirmenizi temenni ediyor, saygılarımı sunuyorum.

Sağlıcakla kalınız...

İyi tatiller...

Hasan TEVKE
İl Millî Eğitim Müdürü

Abdurrahman Gazi Mahallesi, İskele Caddesi, 65040 Tuşba / Van - 432 222 41 62 432 222 41 63 432 222 41 64 432 222 41 65 432 222 41 66 432 222 41 67

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.