VAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
YİBO Müdürleri Haziran ayı toplantısı Çatak YİBOda yapıldı
![YİBO Müdürleri Haziran ayı toplantısı Çatak YİBOda yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2016_06/k_06115413_img20160606wa0014.jpg)
İl Mili Eğitim Müdür Yardımcısı Yakup Aladağ, İl Milli Eğitim Şube Müdürü M. Şirin Atlı’nın katılımıyla ilimizde bulunan 15 YİBO Müdürü ve eğitim-öğretimden sorumlu müdür yardımcıları ile yapılan toplantıda eğitim-öğretim yılı değerlendirildi.
Toplantıda ayrıca, eğitim-öğretimde gelecek yıla yönelik hazırlıklar da ele alındı.