İl Milli Eğitim Müdürümüzün 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı
![İl Milli Eğitim Müdürümüzün 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2015_01/k_10163438_ekranalnts.jpg)
Haber almanın, yaymanın ve gündemin tüm hareketliliğine rağmen bilgiyi paylaşmanın en etkili takipçileri olan ve gerçekleri araştırma, doğru haberler ile kamuoyunu aydınlatma mesleği olan gazetecilik; toplumsal değerlere saygılı, kişisel hak ve hürriyetleri temel alan, tarafsızlık anlayışıyla yerine getiren, demokrasinin en önemli dayanaklarından biridir,
Tüm değerli basın mensubu arkadaşlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü´nü gönülden kutlarım.
Kıyasettin KIREKİN
Van İl Milli Eğitim Müdürü