Van Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE Birimi, Proje Eğitimine Başladı.
![Van Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE Birimi, Proje Eğitimine Başladı.](/meb_iys_dosyalar/2014_11/k_10221835_20141110_102352.jpg)
Van Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE Birimi koordinesinde 13 İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Proje Ekipleri İle 10.11.2014 Tarihinde Çınar Kolejinin Ev Sahipliğinde Proje Eğitimine Başlandı.
Eğitimde İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri tarafından belirlenen öğretmenlere; “IPA”, “Bu Benim Eserim”, “TÜBİTAK”, “Stratejik Planlama”, “E-Twining”, “ERASMUS+”, “Eğitimde İyi Örnekler Paylaşımı”, ” Değerler Eğitimi” ve “Yazarlarımız Öğrencilerimizle Buluşuyor” konuları hakkında bilgilendirme yapılması hedeflenmektedir.