VAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Enerji Verimliliği Derneği ile Milli Eğitim Müdürlüğünün Ortaklaşa Düzenledikleri Resim Yarışmasında Dereceye Giren Öğrencilere Ödülleri Verildi.
![Enerji Verimliliği Derneği ile Milli Eğitim Müdürlüğünün Ortaklaşa Düzenledikleri Resim Yarışmasında Dereceye Giren Öğrencilere Ödülleri Verildi.](/meb_iys_dosyalar/2015_05/k_25223333_img_6920.jpg)
Enerji Verimliliği Derneği ile Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa düzenledikleri, Ortaokullar arası enerji konulu resim yarışmasında dereceye giren öğrencilere, İl Milli Eğitim Müdürümüz Kıyasettin Kırekin tarafından ödülleri verildi.