VAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitimde İyi Örnekler Paylaşımı Projesi

Eğitimde İyi Örnekler Paylaşımı Projesi

VAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

VAN EĞİTİMDE İYİ ÖRNEKLER PAYLAŞIMI PROJESİ

        Van İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı her derece ve türdeki okul ve kurumların uyguladığı iyi örnekleri birbirleriyle paylaşmaları ve birbirlerine model teşkil etmeleri amacıyla Van İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimince Van Eğitimde İyi Örnekler Paylaşımı Projesi düzenlenmektedir.

 

BAŞVURU KOŞULLARI

·         Projeye Van İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı her derece ve türdeki okullar ve kurumlar başvuru yapabilir.

·         Projeye her kurum birden fazla proje ile müracaat edebilir.

·         Projelerin Proje Rehberine göre hazırlanması gerekmektedir.

 

BAŞVURU ALANLARI

 

1. Akademik Başarı

2.Sportif Faaliyetler

3. Sosyal Etkinlikler

4- Örnek Çevre Uygulamaları

5- Sanatsal Faaliyetler

BAŞVURU İŞLEMİ

           Proje başvuruları http://vaniyiornekler.org/ adresinden 19/01/2015- 06/04/2015 tarihleri arasında online olarak yapılacaktır.  Başvurular esnasında başvuru ekranında bulunan bölümlerin (iletişim bilgileri, başvuru bilgileri, dosya ekleme kısımlarının) eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir.

 

BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ

 

            Sisteme girilen projeler 13 ilçemizde oluşturulan Eğitimde İyi Örnekler Paylaşımı İlçe Proje Ekibi tarafından değerlendirme kriterleri doğrultusunda değerlendirilecektir.

           Değerlendirme sonucunda her Eğitimde İyi Örnekler Paylaşımı İlçe Proje Ekibi uygulama alanlarına göre, her alandan en fazla bir çalışmayı Eğitimde İyi Örnekler Paylaşımı İl Proje Ekibine bildirecektir.

 

          İl Milli Eğitim Müdürlüğüne gönderilen çalışmalar Eğitimde İyi Örnekler Paylaşımı İl Proje Ekibine tarafından değerlendirilecektir. Uygulama takviminde belirtilen tarihe kadar sergilenmeye değer çalışmalar ilan edilecektir. Eğitimde İyi Örnekler Uygulamaları Paylaşım sergisi ve Ödül Töreni uygulama takviminde belirtilen tarihlerde yapılacaktır.Abdurrahman Gazi Mahallesi, İskele Caddesi, 65040 Tuşba / Van - 432 222 41 62 432 222 41 63 432 222 41 64 432 222 41 65 432 222 41 66 432 222 41 67

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.