VAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Eğitim Camiasının Acı Kaybı
![Eğitim Camiasının Acı Kaybı](/meb_iys_dosyalar/2017_11/30120301_thumbnail_IMG-20171130-WA0000.jpg)
Van İpekyolu Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nde görev yapan Müdür Yardımcısı Cemalettin Argüz, geçirdiği kalp krizi sonucu Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Eğitim neferlerimizin önemli isimlerinden biri olan Cemalettin Argüz´ü kaybetminin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Merhuma Allah´tan rahmet, dost ve akrabalarına sabır, eğitim camiasına başsağlığı dileriz.