VAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Depremzedeler Çocuklar için Uçurtma Şenliği Düzenlendi
![Depremzedeler Çocuklar için Uçurtma Şenliği Düzenlendi](/meb_iys_dosyalar/2023_03/20093918_unnamed_1.jpg)
Van İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Öğretmen evlerinde misafir ettiğimiz çocukları aileleriyle birlikte Edremit ilçesinde bulunan Turizm Uygulama otelinde uçurtma şenliğiyle neşelendi.Baharın gelişiyle beraber açık havada uçurtma uçuran çocuklar,Aatatürk Ana Okulu,Vestel MTAL öğrencilerinin hazırladığı etkinliklerle eğlenirken,Van Büyükşehir belediyesinin ve Aşçılar Fedarasyonunun ikramlarıyla mutlu oldu.