VAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çekud’dan Yönetici ve Öğretmenlere Çevre Konulu Eğitici Eğitimi Kursu

Çekud’dan Yönetici ve Öğretmenlere Çevre Konulu Eğitici Eğitimi Kursu

Van´da, ÇEKUD (Çevre Kuruluşları Dayanışma Derneği) Ve Milli Eğitim Bakanlığı İşbirliği İle Düzenlenen ‘Hizmetiçi Eğitici Eğitimi Kursu’nu Başarıyla Tamamlayan Kursiyerlere Sertifikaları Törenle Verildi. Törende Ayrıca Kursta Emeği Geçen Yönetici Ve Eğitimcilere De ‘Teşekkür Belgesi’ Verildi.

 

KURS, Van Ticaret Ve Sanayi Odası’nda (VAN TSO) Düzenlendi. Kurs Süresince Yapılan Çalışmaların Slayt Gösterimi Eşliğinde Sunulmasının Ardından Bir Konuşma Yapan ÇEKUD Bölge Temsilcisi Ve Aynı Zamanda Lokman Hekim Van Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mustafa Berktaş, “Gerçekten Bu Görevle İlgili Olarak Böyle Bir Faaliyetin Hiç Olmazsa İlk Başlangıcını Yapmış Olmaktan Dolayı Hem Mutlu Olduğumu Belirtiyor Hem De Bu Eğitime Katkıda Bulunan Kurumlara Şükranlarımı Sunuyorum” Dedi.

Tören, Protokol Tarafından Kursiyerlere Sertifika, Eğitimde Yer Alan Yönetici Ve Eğitimcilere İse Teşekkür Belgelerinin Verilmesi İle Son Buldu.

 

Törene Van TSO Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Takva, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Tahsin Güneş, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Celal Gezici, Orhan Bedir Ve Adem Çiftçi, İl Milli Eğitim Ar-Ge Birimi Ve Hizmetiçi Eğitim Bürosu İle Beraber Eğitimciler Ve Kursiyerler Katıldı.ÇEKUDDAN YÖNETİCİ VE ÖĞRETMENLERE SERTİFİKA2ÇEKUDDAN YÖNETİCİ VE ÖĞRETMENLERE SERTİFİKAÇEKUDDAN YÖNETİCİ VE ÖĞRETMENLERE SERTİFİKAÇEKUDDAN YÖNETİCİ VE ÖĞRETMENLERE SERTİFİKAÇEKUDDAN YÖNETİCİ VE ÖĞRETMENLERE SERTİFİKAÇEKUDDAN YÖNETİCİ VE ÖĞRETMENLERE SERTİFİKAÇEKUDDAN YÖNETİCİ VE ÖĞRETMENLERE SERTİFİKA2ÇEKUDDAN YÖNETİCİ VE ÖĞRETMENLERE SERTİFİKA2ÇEKUDDAN YÖNETİCİ VE ÖĞRETMENLERE SERTİFİKA2ÇEKUDDAN YÖNETİCİ VE ÖĞRETMENLERE SERTİFİKAÇEKUDDAN YÖNETİCİ VE ÖĞRETMENLERE SERTİFİKAÇEKUDDAN YÖNETİCİ VE ÖĞRETMENLERE SERTİFİKAÇEKUDDAN YÖNETİCİ VE ÖĞRETMENLERE SERTİFİKA


Abdurrahman Gazi Mahallesi, İskele Caddesi, 65040 Tuşba / Van - 432 222 41 62 - 67

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.