BİLGİ YARIŞMASINDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ
![BİLGİ YARIŞMASINDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ](/meb_iys_dosyalar/2024_05/10130804_gnnzbraxmaaknxo.jpg)
Bilgi Yarışmasında Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi
Valimiz Sn. Ozan Balcı, Van'ın tarihini ve kültürel değerlerini anlatan "Yüksek Deniz Ülkesinde" kitabını okuyan il geneli tüm 3-4 ve 5. Sınıflar arasında yapılan kitap okuma yarışmasında dereceye giren öğrencileri Valilikte kabul ederek ödüllendirdi.
İl Müdürümüz Sn. Nurettin Aras'ın da yer aldığı programda dereceye giren öğrenciler Valimiz tarafından başarı belgesi verilerek, kitap ve bisiklet ile ödüllendirildi.