VAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2020 e Twinning Proje Ödülleri
![2020 e Twinning Proje Ödülleri](/meb_iys_dosyalar/2020_11/06141338_1.jpg)
Van İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz 2020 eTwinning Proje Ödülleri kapsamında 21 Ulusal Kalite Etiketi,8 Avrupa Kalite etiketi alarak büyük başarı sağlamıştır.İl Milli Eğitim Müdürümüz Hasan TEVKE: Van'ımızı Onurlandıran Öğretmen ,Öğrenci ve idarecilerimizi gönülden tebrik eder başarılarının devamını diliyorum.Önümüzde ki yıllarda bu başarının daha da artacağından eminim.