VAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Programı´nda Gösterdikleri Başarıdan Dolayı Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi Öğretmen ve Öğrencilerine Ödül Verildi.

12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Programı´nda Gösterdikleri Başarıdan Dolayı Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi Öğretmen ve Öğrencilerine Ödül Verildi.

Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi´nde düzenlenen ödül törenine İl Milli Eğitim Müdürü Kıyasettin Kırekin, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Tahsin Güneş, İpekyolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükrullah Yavuzer, Türk Eğitim-Sen Van Şube Başkanı Kutbettin Yıldız, Okul Müdürü Zeynel Abidin Akkuş, öğretmen ve öğrenciler katıldı. Törende açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdürü Kıyasettin Kırekin, 12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü programında öğretmen ve öğrencilerin sergiledikleri gösterinin takdire şayan olduğunu belirterek, “Programda zaman zaman duygulandık. Öğretmen ve öğrencilerimiz, bizlere çok güzel bir program sundular. Bu kapsamda okul müdürü Zeynel Abidin Akkuş başta olmak üzere tüm öğretmen ve öğrencileri kutluyorum” dedi.

 

İpekyolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükrullah Yavuzer ise, programda öğrencilerin katılımcılara duygulu anlar yaşattıklarını ifade ederek, kendilerine teşekkür etti.
Türk Eğitim-Sen Van Şube Başkanı Kutbettin Yıldız da, öğrencilere İstiklal Marşı ve Mehmet Akif Ersoy hakkında kısa bir bilgilendirmede bulunduktan sonra tüm katılımcı öğretmen ve öğrencilere Mehmet Akif Ersoy’un ‘Safahat’ kitabını hediye etti.


M.AKİF ERSOY A.L. TÖRENM.AKİF ERSOY A.L. TÖRENM.AKİF ERSOY A.L. TÖRENM.AKİF ERSOY A.L. TÖRENM.AKİF ERSOY A.L. TÖRENM.AKİF ERSOY A.L. TÖRENM.AKİF ERSOY A.L. TÖRENM.AKİF ERSOY A.L. TÖRENM.AKİF ERSOY A.L. TÖRENM.AKİF ERSOY A.L. TÖREN

Abdurrahman Gazi Mahallesi, İskele Caddesi, 65040 Tuşba / Van - 432 222 41 62 432 222 41 63 432 222 41 64 432 222 41 65 432 222 41 66 432 222 41 67

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.