VAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN MEHMET NURETTİN ARAS'IN GÖREVE BAŞLAMA MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN MEHMET NURETTİN ARAS'IN GÖREVE BAŞLAMA MESAJI

Yüce Rabbimin takdiri ve Sayın  Bakanımızın tensip ve teveccühüyle şahsımıza tevdi edilen Van İl Milli Eğitim Müdürlüğü vazifesine bugün itibariyle Bismillah diyerek başlamış bulunuyoruz.


15 yıl aradan sonra çocukluğumun, öğrenciliğimin ve vazife hayatımın en güzel yıllarının geçtiği "Doğu'nun İncisi Memleketim Van'a" kavuşuyor olmanın mutluluğu ve heyecanı içerisindeyim.


Bu kıymetli vazifeyi nasip eden Allah'a hamdolsun.


Siz kıymetli meslektaşlarım, yönetici,  öğretmen, okul aile birliklerimiz, velilerimiz ve varlık sebebimiz olan göz aydınlıklarımız sevgili öğrencilerimiz ve tüm hemşehrilerimizle birlikte eğitim çıtamızı Van'ımızın hak ettiği seviyeye yükseltmek, çocuklarımızı ve gençlerimizi köklerine bağlı, milli manevi değerlerinin farkında ve geleceğe güvenle bakan bireyler olarak yetiştirmek en büyük gayemiz olacaktır. Bu önemli vazifeyi icra ederken sizlerin desteği ve heyecanı bizi hedefimize ulaştıracaktır.


Bu duygu ve hissiyatla sizleri en kalbi duygularımla selamlıyor dualarınızı bekliyorum. Rabbim yar ve yardımcımız olsun, memleketimize layıkıyla hizmet etmeyi bize nasip etsin.


                                                                                                             Mehmet Nurettin Aras
                                                                                                          Van İl Milli Eğitim Müdürü

Abdurrahman Gazi Mahallesi, İskele Caddesi, 65040 Tuşba / Van - 432 222 41 62 432 222 41 63 432 222 41 64 432 222 41 65 432 222 41 66 432 222 41 67

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.